"Gjykata Supreme ėshte autoriteti mė i lartė gjyqėsor nė Kosovė dhe ka jurisdiksion nė gjithė territorin e Republikės sė Kosovės."
 

Njoftim

Kalendari i ēėshtjeve pėr Gjykim